debimetre debimetreler

İztekno Elektronik; rakipleri gibi ürün kopyalamak yerine, endüstriyel elektronik alanında ihtiyaç duyulan ürünleri, yapılan piyasa analizleri sonucunda ve cesurca alınan kararlar doğrultusunda risk alarak üretmektedir.

Her yıl bütçe planlamalarında en büyük payı reklam, tanıtım hizmetlerine ayıran şirketimiz, markasının Türkiye ve dünya pazarlarında bilinirliğini her geçen gün arttırmak konusunda kararlıdır.

İztekno Elektronik ve alanında deneyimli uzman personelleri tarafından geliştirilen debimetreler Faraday kanununda elektromanyetik alan içerisine sokulan bir iletkenin iki ucunda arasında potansiyel fark oluşmaktadır. 
 
Elektromanyetik debimetrelerde temel olarak elektromanyetik alanı oluşturan bir bobin, suyun geçişi için gereken boru oluğu ve akış sonrasında oluşacak potansiyelin bilgi olarak alınacağı sensörler bulunmaktadır.

Elektromanyetik debimetrelerin ölçüm esaslarının başında içerisinden geçen sıvının İletkenlik seviyesi gelmektedir. İçerisinden geçecek olan sıvı mutlaka 20us üstünde bir iletkenlik değerine sahip olmalıdır.
> Detaylı Bilgi
Elektromanyetik debimetreler çeşitli tiplerde ve montaj şekillerinde üretilmektedir:
-Flanşlı Tip Elektromanetik Debimetreler.
-Sandwich Tip Elektromanyetik Debimetreler.
-Daldırma Tip Debimetreler
-Dişli Tip Debimetreler
 
Elektromanyetik debimetrelerin dış gövde malzemeleri ,iç kaplama malzemeleri ve sensör malzemeleri kullanılacak yere göre seçilebilirler.
Bunlarda ise:

Dış gövde malzemeleri:
-Paslanmaz çelik, Karbon çelik
  
İç kaplama malzemeleri:
-Teflon, Kauçuk, Poliüretan
 
Sensör malzemesi:
-Titanyum, Hastelloy C, Titanyum

Elektromanyetik debimetrelerin iç kısmında hareketli bir yapı bulunmadığından dolayı çoğu proseste ön plana geçmektedir. Tepkime ve ölçüm hızları elektromanyetik alan sayesinde hızlı olup yaklaşık 1sn nin altında ölçüm yapabilmektedirler. Yüksek hassasiyete sahip yapılarından dolayı read more %0,5 ve %0,3 doğruluk ile çalışmaktadırlar. Dn3-3000 arası montaj yapıları sayesinde tüm ölçülerdeki borulara adapte edilebilmektedirler. 

İleri ve geri yöndeki akışı iç yapısından dolayı kolay bir biçimde algılayıp bu şekilde kullanıcıya  +/- yön akışı olarak bilgi verebilir yapıdadırlar. 

İztekno Elektronik
debimetre debimetreler

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “debimetre debimetreler”

Leave a Reply

Gravatar